خانه / مقالات ویلچر / بزرگترین فروشنده ویلچر در بازار

بزرگترین فروشنده ویلچر در بازار

براستی بزرگترین فروشنده ویلچر کیست؟

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر (1)

فروشنده ویلچر در بازار ایران بسیار زیاد است و دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. همانطور که می دانید کشورهای بسیار زیادی تولید کننده انواع ویلچر می باشند. ایران نیز یکی از تولید کنندگان ویلچر است و توانسته بهترین نوع را با کیفیتی بالا تهیه نماید.

ویلچر میرا برقی (10)

فروشنده انواع ویلچر

ویلچر دارای دو نوع دستی و برقی می باشد و بر اساس رده سنی و مکان مورد نظر تهیه و تولید گردیده و به بازار فروش ارائه می گردد.
ایران یکی از بزرگترین فروشندگان ویلچر بوده که توانسته انواع ویلچر ساخت کشورهای آمریکایی، آلمانی، فرانسوی و… را تولید نماید و نمایندگی همه آنها را بر عهده بگیرد.
این نوع ویلچر دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه می باشد و در صورت هر گونه مشکل می توانید از این امکانات بهره مند گردید.

ویلچر میرا 3310 - 1

فروش ویلچر برقی

ویلچر های برقی جزء پرفروش ترین و بهترین ویلچر در کل جهان است و شرکت های سازنده ویلچر برقی سعی بر تنوع بسیار زیاد این وسیله کرده اند. این نوع وسیله دارای مدلهای بسیار زیادی است از جمله:

  • ویلچر برقی کامفورت
  • ویلچر برقی jts
  • ویلچر برقی اپتیموس
  • ویلچرهای برقی مبله
  • ویلچرهای برقی ارتوپدی
  • ویلچرهای برقی نیمه ارتوپدی

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر

ویلچرهای برقی دارای قطعات و امکانات جالب تری هستند که ویلچر دستی این امکانات را ندارد. این نوع ویلچر هم برای اطفال و هم برای افراد بزرگسال قابل استفاده است.

فروش ویلچر دستی

ویلچرهای دستی نیز همانند نوع برقی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. این نوع ویلچر جزء ویلچرهای اولیه محسوب می گردند و در مقایسه با ویلچرهای برقی امکانات کمتری دارند.
افرادی که جهت حمل و نقل از ویلچر استفاده می کنند بهتر است از ویلچرهای دستی استفاده نمایند. زیرا هم قیممتی مناسب دارند و هم وزنی کمتر دارند.
شما عزیزان در صورت تمایل می توانید با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید و بهترین ویلچر را انتخاب نمایید.

مرکز، بورس و فروشگاه ویلچر (1)

درباره ی تعمیرکار ویلچر

همچنین ببینید

استفاده از ویلچر های دستی ، فعالیتهای بدنی و سوزاندن کالری

چطور با ویلچر ورزش کنیم و کالری بسوزانیم؟ فعالیت بدنی و چربی سوزی با ویلچر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *